IntroIntro

Kolejne banki wspierają Apple Pay, na liście wciąż brakuje Polski. Funkcja Nie przeszkadzać podczas jazdy działa i przynosi pozytywne skutki. Analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że to z innowacjami w sferze oprogramowania Apple ma pod górkę, nie zaś w sferze sprzętu. Pojawiają się wyniki ankiety zadowolenia z funkcjonalności iPhone’a X. MacStories publikuje 11 porad jak skonfigurować iPada by lepiej się na nim pracowało. Dziś świętujemy Światowy Dzień Ziemi. Jeśli nie zamknęliście jeszcze zielonego pierścienia aktywności, to jest ostatni dzwonek by załapać się na specjalną odznakę z tej okazji. Biegacze biorący udział w maratonach w Krakowie, Warszawie czy Londynie z pewnością nie będą mieli z tym problemu, pozostali muszą się trochę nagimnastykować. Zapraszam po resztę newsów! 🖖

Łukasz Pikor

General

Mac

iPhone & iPad

Apple Watch


…and oranges

Spotify | Koss Porta Pro

The Verge donosi o konferencji która ma odbyć się we wtorek, a na której to Spotify ma zaprezentować nowości w ich aplikacji mobilnej. Niewykluczona jest premiera urządzenia, ale póki co są to przypuszczenia.
Ars Technica dotarła do zdjęć bezprzewodowego modelu słuchawek Koss Porta Pro. Słuchawek które cenione są za jakoś dźwięku i wygodę użytkowania.

Outro