IntroIntro

W ubiegłym tygodniu: Tesla wypuściła ładowarkę do smartfonów, na eBay trafił prototyp iPhone’a, a Apple opatentował wygląd wejść do swoich budynków. Zapraszam do wydania numer 40! 🖖

Łukasz Pikor

General

T minus 9

Oficjalnie wiemy już o dacie następnej konferencji. 12 września, będzie live stream! Grafika z zaproszeń wysłanych do dziennikarzy nawiązuje do Apple Park, zaś hasło zapowiadające wydarzenie to Gather round.
Jakby tego było mało, od czwartku wiemy jak będzie wyglądał nowy Apple Watch, dostępne jest też foto dwóch iPhone’ów w kolorze złotym. Wszystko to za sprawą Guilherme Rambo który wyłuskał adresy URL pod którymi znajdują się wspomniane materiały. Blogerzy mówą, że do tej pory nie było takiego wycieku, wprost z siedziby Apple.
Sporo komentarzy wywołała gęsto upakowana tarcza nowego Apple Watcha. Choć tarcza nie jest związana ze sprzętem, wyświetlana przecież przez watchOS, myślę, że będzie dostępna tylko dla modelu serii czwartej. Na tak dużą ilość komplikacji pozwala ekran z niewielkimi krawędziami.
Twitter nie zmarnował szansy na skomentowanie wyglądu nowej tarczy.
Matt Birchler przygotował kilka tapet z okazji nadchodzącej konferencji.
iPhone & iPad

…and oranges

Outro


Pomóż mi dotrzeć do większej liczby użytkowników Apple i podziel się linkiem do Wiadomości z Cupertino ze swoimi przyjaciółmi! A jeśli masz jakieś uwagi, napisz do mnie maila.